KONST / Litografier / Färglitografi 11796166
nr 1179 6166
Bo Yson Sjöberg
(1915-1994), Sverige
Färglitografi, "Pan". Signerad, numrerad 32/260, motivet: 45x32 cm
Bo Yson Sjöberg, svensk målare född i Stockholm 1915, död 1994.
Utrop:
600 kr
måndag 23 april 2018
kl 20:12:22
Bo Yson Sjöberg
Läs mer om Bo Yson Sjöberg